.

.

New
1x Нова Сила DC Џек Приклучок за Штекер со Кабел одговара за Toshiba J11 J31 J32 J40 J50 J60

1x Нова Сила DC Џек Приклучок за Штекер со Кабел одговара за Toshiba J11 J31 J32 J40 J50 J60

DEN 383.52

Стока
Достапно.Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот. Како и продавачот и купувачот времето што помина за трансакцијата треба да се почитува.
1) Купувачот може да го врати парцела кои не се отворени или оштетени од некогаш во рок од 7 дена по парцела примени без никаква причина на купувачот превозот цена.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.
* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение.1x Нова Сила DC Џек Приклучок за Штекер со Кабел одговара за Toshiba J11 J31 J32 J40 J50 J60
Состојба : Нова
Ап ply за : Toshiba J11 J31 J32 J40 J50 J60
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме.

Детали

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
dc џек
Количина:
1
Должина на кабел:
Со кабел
Свеж

Избор на клиенти