.

.

New
10PCS Злато Безбедност 30A 2mm Банана Приклучок Машки да 4mm Банана Приклучок Женски Адаптер

10PCS Злато Безбедност 30A 2mm Банана Приклучок Машки да 4mm Банана Приклучок Женски Адаптер

DEN 1197.00
DEN 1391.52

Стока
Достапно.

Ако ви треба помош и услуга, можете да се чувствуваат слободни да контакт.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Ние сме професионални електроника делови добавувачот обезбедување IC, тест клип, тест Кабел, USB приклучок џек, DC ЏЕК, DC фан, LED светилка, банана приклучок, осигурувачот & носителот, кондензатори, отпорници и др .
Ве Молиме Имајте Во Предвид Дека Ние Сме Во Големо Производи. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас frist! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката. Ако не ви се допаѓа на предмети кои сте ги добиле, pls ја врати стоката назад кон нас во 7days кога ќе ги добијат. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние исто така, обезбеди мобилен телефон на поправка делови и компјутерски поправка делови. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел. Електрична Опрема & Резерви. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
1. Сепак, ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Пролетен Фестивал Празник период ( 5 Февруари 2018 ~ 25 Февруари 2018 ).

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти