.

.

New
10PCS 11MM 5.5 ММ 2,5 mm DC Моќност plug Женски приклучок за видео надзор Кабелот на Полначот Терминали

10PCS 11MM 5.5 ММ 2,5 mm DC Моќност plug Женски приклучок за видео надзор Кабелот на Полначот Терминали

DEN 371.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас frist! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!. Сепак, ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Пролетен Фестивал Празник период ( 5 Февруари 2018 ~ 25 Февруари 2018 ).
Ние се наоѓа во Кина е најголемиот електроника пазарот, Huaqiang Северна Пазарот.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.5 mm Женски DC Plug ?+??-?карактеристики конектор со поларитетот . Ако не ви се допаѓа на предмети кои сте ги добиле, pls ја врати стоката назад кон нас во 7days кога ќе ги добијат. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Ние сме професионални електроника делови добавувачот обезбедување IC, тест клип, тест Кабел, USB приклучок џек, DC ЏЕК, DC фан, LED светилка, банана приклучок, осигурувачот & носителот, кондензатори, отпорници и др . Сите Наши Производи Се 100% Сосема Нов
Ако Ви Треба Производи Во Големи Количини, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Да Преговара! Соработка Среќен! !
Спецификација / Големина На : -
2. Ние исто така, обезбеди мобилен телефон на поправка делови и компјутерски поправка делови.
Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти