.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs ffc fpc конектор 0.8 mm 6pin-36pin дебелина од 2,5 mm кабел штекерот Врвот/долниот блокираат раскрсницата

Бесплатен превозот 10pcs ffc fpc конектор 0.8 mm 6pin-36pin дебелина од 2,5 mm кабел штекерот Врвот/долниот блокираат раскрсницата

DEN 168.00

Стока
Достапно.


ТЕРЕНОТ 0.8 MM
ДЕБЕЛИНА : 2,5 MM
Топ блокираат раскрсницата
Долниот блокираат раскрсницата

Детали

боја:
6 PIN, 8 PIN, PIN 9, 10 PIN, 12 PIN, 14 PIN, 16 PIN, 18 PIN, 20 PIN, 22 PIN, 24 PIN, 26 PIN, 30 PIN, 36 PIN
Пакет:
Топ делница блок, пониски блокираат раскрсницата
Број На Модел На:
0.8 MM-h2.5mm
Свеж

Избор на клиенти