.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs 2x40P / двојно женско грло / 2.54 MM / двојно pin носителот / H8.5

Бесплатен превозот 10pcs 2x40P / двојно женско грло / 2.54 MM / двојно pin носителот / H8.5

DEN 143.52

Стока
Достапно.

Детали За Производот

Детали

Број На Модел На:
-
Свеж

Избор на клиенти