.

.

New
Бесплатен превозот 100pcs Терминал блок ладно-цедените терминал вметнете пролет 4.8 4.8 мм х 0.5 mm бакар

Бесплатен превозот 100pcs Терминал блок ладно-цедените терминал вметнете пролет 4.8 4.8 мм х 0.5 mm бакар

DEN 235.20

Стока
Достапно.

Детали За Производот

Детали

Број На Модел На:
-
Свеж

Избор на клиенти