.

.

New
Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765 Авијација приклучок интерфејс

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765

DEN 1123.00
DEN 1220.16

Стока
Достапно.


10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765 Авијација приклучок интерфејс
GX16 конектор за полнење широко се користи во воздухопловството, навигација, компјутер, телекомуникации, масло истражување, навигација, аларм, транспорт, машини и електроника, итн

Детали

Бренд Име:
SITOMESIA
Број На Модел На:
GX16-5P Задник заеднички
Pin/core:
5
Тип:
GX16 Задник заеднички приклучок
Дијаметар:
16mm
Количина:
10 поставува=Приклучок+Plug=20pcs
is_customized:
Yes
Примена:
Осветлување, Воздухопловството, телекомуникации,машини и електроника, итн
Пол:
машки и женски комплет
Свеж

Избор на клиенти