.

.

New
50PCS X 3pin женски конектор Електрични ориз шпорет Универзална Електрични PC Монитор Моќ приклучок

50PCS X 3pin женски конектор Електрични ориз шпорет Универзална Електрични PC Монитор Моќ приклучок

DEN 1728.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти