.

.

New
500PCS 3,5 мм 1/8 Слушалки Играч Радио Стерео Џек PCB Панел Монтажа на Шасија

500PCS 3,5 мм 1/8 Слушалки Играч Радио Стерео Џек PCB Панел Монтажа на Шасија

DEN 3024.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.

Ако ви треба помош и услуга, можете да се чувствуваат слободни да контакт. Се снабдува со одредување на орев овозможување на контактот за да се обезбеди за да панел
Количина :
500 компјутери
Пролетниот Фестивал Одмор известување!!! Драги ценети купувачи, ви Благодарам многу за посета на нашата online продавница.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката.

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти