.

.

New
1x Нова Сила DC Џек Приклучок за Штекер со Кабел одговара за Toshiba L740 L745 L745D DD0TE2AD000

1x Нова Сила DC Џек Приклучок за Штекер со Кабел одговара за Toshiba L740 L745 L745D DD0TE2AD000

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.
1) Купувачот може да го врати парцела кои не се отворени или оштетени од некогаш во рок од 7 дена по парцела примени без никаква причина на купувачот превозот цена.
5) Друг статус според acutal причина, ние би сакале да преговара пријателски со купувачот за најдобро решение.
3) Ако нема посебни discription, сите стоки со 90 дена гаранција.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми.
2) Ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од страна на купување, тоа значи дека купувачот ќе биде одговорен за сите даноци, како што се обврска на плаќање, и така натаму. Ако се врати пратката била предизвикана од страна на купувачот misjudgement, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса се причинети.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение.1x Нова Сила DC Џек Приклучок за Штекер со Кабел одговара за Toshiba L740 L745 L745 D DD0 TE2 AD000
Состојба : Нова
Ап ply за : Toshiba L740 L745 L745 D DD0 TE2 AD000
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме.

Детали

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
dc џек
Количина:
1
Должина на кабел:
со Кабел
Свеж

Избор на клиенти