.

.

New
1pcs YY-100 (М) 1:9 BALUN минијатурни balun

1pcs YY-100 (М) 1:9 BALUN минијатурни balun

DEN 815.52

Стока
Достапно.


YY-100 (М) 1 : 9 BALUN минијатурни balun
Карактеристики :
YY-100 (М) 1 : 9 BALUN минијатурни balun
Фреквенција : HF
Моќ Ракување :
Пакет се вклучени :
1x YY-100 (М) 1 : 9 BALUN минијатурни balun

Детали

Состојба:
Нови
Тип:
Balun (9
MPN:
не се применува
UPC:
не се применува
Свеж

Избор на клиенти