.

.

New
20sets KF2EDG Push-pull Терминал Блок Жица plug Конектори Теренот 5.08 mm 2Pin 90 степени Завртка штекер машки и Женски Зелена боја

20sets KF2EDG Push-pull Терминал Блок Жица plug Конектори Теренот 5.08 mm 2Pin 90 степени Завртка штекер машки и Женски Зелена

DEN 364.00
DEN 383.04

Стока
Достапно.

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Опис :
Сосема нов !
KF2 EDG Push-pull Терминал Блок Жица plug Конектори Теренот 5. Се враќа и повратни информации : Ние обезбеди замена или рефундирање за неисправни производи во рок од 14 дена од имаш објект.08 mm 2 Pin 90 степени Завртка штекер машки и Женски
КОЛИЧИНА : 20sets = ( 20 парчиња женски и 20pcs машки) МЕХАНИЧКИ Температура опсег : -40 ºC ~ + 105 ºC MAX лемење : + 250 ºC за 5 дик вртежен момент : 0. Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве : Земја/Регион Превозот време Совети УСА/Германија Обично 10-32 работни дена Канада/шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 20-50 работни дена Европа(освен Италија) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/Русија Обично 21-58 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена. Повеќето наредби брод во рок од 3-4 работни дена по уплатата примена (освен Одмор и сабота / недела).
Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 15-58 дена да пристигне во вашата земја). Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информации со сите 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ако сте задоволни со производи и услуги.

Детали

Број На Модел На:
5.08 mm
is_customized:
Yes
Примена:
Енергија, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и женски
Свеж

Избор на клиенти