.

.

New
1x Нови DC Џек Конектор со Кабел одговара за Sony Vaio VPC EG16EC EG18EC

1x Нови DC Џек Конектор со Кабел одговара за Sony Vaio VPC EG16EC EG18EC

DEN 455.52

Стока
Достапно.


Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот. Како и продавачот и купувачот времето што помина за трансакцијата треба да се почитува. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам.1x Нови DC Џек Конектор со Кабел одговара за Sony Vaio VPC EG16 EC EG18 EC
Состојба : Нова
Ап ply за : Sony Vaio VPC EG16 EC EG18 EC
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме.
2) Ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од страна на купување, тоа значи дека купувачот ќе биде одговорен за сите даноци, како што се обврска на плаќање, и така натаму.

Детали

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
dc џек
Количина:
1
Должина на кабел:
со Кабел
Свеж

Избор на клиенти