.

.

New
50PCS банана Звучник приклучок АДАПТЕР за 4MM Обврзувачки Пост

50PCS банана Звучник приклучок АДАПТЕР за 4MM Обврзувачки Пост

DEN 1114.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.


Ние сме професионални електроника делови добавувачот обезбедување IC, тест клип, тест Кабел, USB приклучок џек, DC ЏЕК, DC фан, LED светилка, банана приклучок, осигурувачот & носителот, кондензатори, отпорници и др . Ако ви треба помош и услуга, можете да се чувствуваат слободни да контакт.
Ние се наоѓа во Кина е најголемиот електроника пазарот, Huaqiang Северна Пазарот.
Повеќе квантитет , Повеќе попуст.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката. Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас frist! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти