.

.

New
100 Парчиња превозот од DHL RG179 1.8 М ТЕЛЕВИЗИЈА Машки Приклучокот на ТВ Машки Приклучок Конектор Pigtail Продолжување Кабел

100 Парчиња превозот од DHL RG179 1.8 М ТЕЛЕВИЗИЈА Машки Приклучокот на ТВ Машки Приклучок Конектор Pigtail Продолжување Кабел

DEN 19076.64

Стока
Достапно.


RG179 1.8 М ТЕЛЕВИЗИЈА Машки Приклучокот на ТВ Машки Приклучок
Конектор Pigtail Продолжување Кабел
Спецификација : Име на Производ : ТВ Приклучок на ТВ Приклучок Продолжување Кабел Конектор Тип : ТВ Машки да се ТВ Машки Должина : 1.8 М Кабел : RG179 Висок квалитет!
Внимание
Оваа цена само за овие земјата : сад,Канада,Франција,Германија,Велика Британија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур,Тајланд,Швајцарија,Шпанија,Шведска ,ако не можете да купите тоа,ве молиме контактирајте ме

Детали

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL1306
Должина:
1.8M
кабелот тип:
RG179
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
конектор:
ЖИВО Машко на Машко
is_customized:
Yes
Примена:
Осветлување, RG179 кабел
Пол:
ЖИВО Машко на Машко
Тип:
RG179
Свеж

Избор на клиенти