.

.

New
6 Pin 12mm Машки & Женски Жица Панел Конектор за полнење GX12 Приклучок+Приклучокот,RS765 Авијација приклучок интерфејс,кружни конектори

6 Pin 12mm Машки & Женски Жица Панел Конектор за полнење GX12 Приклучок+Приклучокот,RS765 Авијација приклучок интерфејс,кружни

DEN 287.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.


6 Pin 12mm Машки & Женски Жица Панел Конектор за полнење GX12 Приклучок+Приклучокот,RS765 Авијација приклучок интерфејс

Детали

Пакет:
2 ГРУПИ, 10 СЕТОВИ, 50 ГРУПИ
Бренд Име:
SITOMESIA
Број На Модел На:
GX12-6P
Pin/core:
6
Тип:
GX12 12mm 2P-6P серија
Дијаметар:
12mm
Примена:
Авијација, компјутер,машини и електроника, итн
Пол:
машки и женски комплет
Свеж

Избор на клиенти