.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs Ffc fpc конектор 0.5 mm 32pin-60pin кабел штекерот дебелина 2.0 mm

Бесплатен превозот 10pcs Ffc fpc конектор 0.5 mm 32pin-60pin кабел штекерот дебелина 2.0 mm

DEN 216.00

Стока
Достапно.


Теренот : 0.5 mm
дебелина : 2.0 mm

Детали

боја:
40PIN, 42PIN, 45PIN, 50PIN, 54PIN, 60PIN, 32PIN, 33PIN, 34PIN, 36PIN, 37PIN
Број На Модел На:
0.5 mm
Свеж

Избор на клиенти