.

.

New
500pcs 2 во 1 SD Картичка Конектор за Авто Заклучување MMC Картичка Џек Токи-Токи-Тип

500pcs 2 во 1 SD Картичка Конектор за Авто Заклучување MMC Картичка Џек Токи-Токи-Тип

DEN 17377.00
DEN 21192.00

Стока
Достапно.

мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
Белешки
1. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
2 во 1 SD Картичка Конектор за Авто Заклучување MMC Картичка Џек Токи-Токи-Тип
500pcs
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Превозот
1. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Answer : ___________________________ NOTE : Ова D-pad САМО ќе одговара на школки, кои дојдоа со трансформирање на D-pad (Сребро, MW3, GOW3). Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција.

Детали

Број На Модел На:
конектор
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео,Осветлување
Тип:
Адаптер
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
500pcs
Свеж

Избор на клиенти