.

.

New
100pcs/многу 1/4 6.35 mm Стерео Приклучок Контактот > Микрофон, Слушалки од ruinor

100pcs/многу 1/4 6.35 mm Стерео Приклучок Контактот > Микрофон, Слушалки од ruinor

DEN 1238.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката. Сите Наши Производи Се 100% Сосема Нов
Ако Ви Треба Производи Во Големи Количини, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Да Преговара! Соработка Среќен! !
Спецификација / Големина На : -
1/4" 6. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Сепак, ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Пролетен Фестивал Празник период ( 5 Февруари 2018 ~ 25 Февруари 2018 ). Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Ние се наоѓа во Кина е најголемиот електроника пазарот, Huaqiang Северна Пазарот. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
1.
Ве Молиме Имајте Во Предвид Дека Ние Сме Во Големо Производи.35 mm Стерео Приклучок Приклучок ЗА Микрофон, Слушалки
квалитетот 6.35 mm (¼in) PCB монтажа џек штекер.
Количина :
100 компјутери
Пролетниот Фестивал Одмор известување!!! Драги ценети купувачи, ви Благодарам многу за посета на нашата online продавница. Електрична Опрема & Резерви.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ние сме професионални електроника делови добавувачот обезбедување IC, тест клип, тест Кабел, USB приклучок џек, DC ЏЕК, DC фан, LED светилка, банана приклучок, осигурувачот & носителот, кондензатори, отпорници и др . Ако не ви се допаѓа на предмети кои сте ги добиле, pls ја врати стоката назад кон нас во 7days кога ќе ги добијат.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас frist! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти