.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs Ffc fpc конектор 1.0 mm дебелина од 2,5 mm 16pin кабел штекерот Врвот/долниот блокираат раскрсницата

Бесплатен превозот 10pcs Ffc fpc конектор 1.0 mm дебелина од 2,5 mm 16pin кабел штекерот Врвот/долниот блокираат раскрсницата

DEN 168.00

Стока
Достапно.


ТЕРЕНОТ : 1.0 MM
ДЕБЕЛИНА : 2,5 MM
Топ блокираат раскрсницата

Долниот блокираат раскрсницата

Детали

боја:
Топ делница блок, пониски блокираат раскрсницата
Број На Модел На:
1.0 MM-H2.5MM
Свеж

Избор на клиенти