.

.

New
WF20 серија водоотпорен connectors4 pin Приклучоци и приклучоци, Индустриски кабелот за напојување на полнач, Водоотпорен панел планината конектор 4pin

WF20 серија водоотпорен connectors4 pin Приклучоци и приклучоци, Индустриски кабелот за напојување на полнач, Водоотпорен панел

DEN 384.00
DEN 427.20

Стока
Достапно.

Нарачки под УСД$200,ние ќе ви испратиме стоката преку парцела, тоа трае околу 18days.
Драги пријатели,
Добредојдовте на нашата продавница,ќе ве молам да потрае неколку минути да се погледне на овој инструкции? ви благодариме. Со цел да се избере вистинскиот производи,направивме внимателни категории за вас,ако имате повеќе барање, како што се : потребата браник,или без браник, можете да оставите порака кога ќе нарачате, се разбира, можете да контактирате со нас директно. Б : Секоја нарачка над УСД$200, ние ќе ви испратиме стоката преку DHL, soonest може да ви стигне за 5 дена. Ако ви треба заварување кабел за приклучок, ќе е подобро да се обезбеди paramper на кабелот и спецификација на конектор.
WF20 серија метал панел планината конектор, главно се користи во автомобилската, морски, индустриска автоматизација, моќност конектори, висок напон, водоотпорен, анти-вибрации.Конектори ние се продаваат е Меѓународен бренд компатибилност конектор, ве молиме да го изберат правото за дел број според она што ви треба. Ако вашата нарачка вредност под УСД$200, и сакате испорака страна на курирската служба DHL, ве молиме контактирајте со нас да плати УСД$20 за испорака.Без разлика што и да е вашиот количина, ние ќе ни биде мило да ви испраќа стоките навремено, и ќе им понуди на следење на број за да можете да ја следат стоката нагоре. сите наши цена е малопродажната цена, ако го поставите цел над 10 парче, ние би сакале да понуди 10% попуст, секоја нарачка над 20 парче, ние би сакале да им понуди 20% попуст.

Детали

Број На Модел На:
WF20 серија водоотпорен 4 pin ,
Бренд Име:
SZJELEN
is_customized:
Yes
Примена:
Енергија, Осветлување
Пол:
Машки и Женски Конектори
Тип:
водоотпорен конектор
Свеж

Избор на клиенти