.

.

New
До 2015 сосема нов 49colors памук бод везови тема/слични DMC бои рачно изработени везови тема/ крст везови нишка

До 2015 сосема нов 49colors памук бод везови тема/слични DMC бои рачно изработени везови тема/ крст везови нишка

DEN 2687.52

Стока
Достапно.


До 2015 сосема нов 49colors памук бод везови тема/слични DMC бои рачно изработени везови тема/ крст везови нишка
Стокови : Рака бод везови тема / crocheting тема / DIY нишка
Количина : 49 шишарки, 100 метри/конус(вистинската должина е од 110 до 120meters)
Боја : мешани бои
Големина : 25s/2 со 100 метри во конус
Materail : 100% Памук
Пакет : 49 конуси по многу. вкупно 4900meters во 49 бои
Answer : ___________________________ NOTE :
Драги Пријатели,
Нашата Тема е 100% памук конец, бои е најпопуларните бои во maket.
Ова е многу вклучувајќи 49 бои.
Ако сте wholersaler и треба повеќе квантитет, pls љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
ние ќе ви даде најдобра цена. Работи :

Детали

is_customized:
Yes
боја:
49 бои
Техника:
Mercerized
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Плетење,Шиење,Капчиња,Крстот Бод,Teabag,Везови,Рачно Плетење,Ткаење
Функција:
Ниска Намалување,Абразија-Отпорни,Висока Издржливост,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Предиво Тип:
Филамент
Број На Модел На:
49 компјутери
Тежина (g/топка):
10g
Предиво Count:
25s/2
боја:
Мешани Бои
Количина:
49 компјутери
Големина:
25s/2
Нето тежина:
8g
Свеж

Избор на клиенти