.

.

New
50PCS многу Памук Крстот Конец Бод Тема Вез за Шиење Skeins Мулти Бои P20

50PCS многу Памук Крстот Конец Бод Тема Вез за Шиење Skeins Мулти Бои P20

DEN 171.00
DEN 201.60

Стока
Достапно.


50 PCS многу Памук Крстот Конец Бод Тема Вез за Шиење Skeins Мулти Бои
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Секоја Skein изнесува околу 7.6 m-8m во должина & 6 насоки Нов Водител на Везови забен Конец, 100% памук и Шарени теми. Одбраниот за крстот бод љубители на везови Цвеќиња, Овошје, Животни, Природни Сцени, Цртан филм Ликовите и други занает проекти Заробени Памук е најпознатите разноврсна везови навој и може да се користи за слободен стил и смета тема везови и е особено популарна за Крстот Бод. Користете го тоа со комбинација со Волна, Металик Конец, Свила Конец и Rayon Тема конец Материјал : памук, Вкупна должина : 8m (приближно) Боја : Multicolor (По случаен избор, таму можеби некои се повторуваат бои)

Детали

Техника:
Mercerized
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
плетење
Функција:
Абразија-Отпорни,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Тежина (g/топка):
50pcs
Број На Модел На:
WB031
Предиво Тип:
Памук
Свеж

Избор на клиенти