.

.

New
Бесплатен Превозот 7values 260pcs 16V Алуминиум Electrolytic Capacitor Асортиман Комплет 47uF - 2200uF

Бесплатен Превозот 7values 260pcs 16V Алуминиум Electrolytic Capacitor Асортиман Комплет 47uF - 2200uF

DEN 364.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање.
-Да се Вреднува clients
Тука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани.
+++++++++++++Препорачуваме предмети+++++++++ве Молиме да се кликне погоре за да најдете линкови+++++++++Благодарам+++++++++++++++++++
Бесплатен Превозот 7values 260pcs 16 V Алуминиум Electrolytic Capacitor Асортиман Комплет 47u F - 2200u F 100% сосема нов * Вредноста Листата : Ова е нашата продавница :
Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.
Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница. Ве молиме clicke нив да се добие линкови. Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. Вие порака во Трговијата со датотеки, или во Пошта ќе се одговори во рок од 24 часа.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPS-от или Воздухопловната за превозот метод.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата
3.Враќање точка мора да биде во оригинал исто како и ние испрати.Поради делови ние продаваме се 100% тестирано и висок ризик на корисникот грешка,ќе мора да обезбеди детали за поправки направени ,резултатите од тестот ,и фотографии долго со вашето барање. Ако не сте 100% задоволни, ве МОЛИМЕ да не остави неутрални или негативни повратни информации пред да ни се обратите за помош.
Ви благодариме! Испорака : 1.Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или prdoucts кои не се користат, под нормални работни услови.

Детали

Температурата На Работа:
-
Број На Модел На:
47uF - 2200uF
Бренд Име:
ZZYADE
Номинална Напон:
16V
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
боја:
Црна
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Место на Потекло:
Кина
Точка име :
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Количина:
260PCS
во парк:
Yes
capacitance:
47uF - 2200uF
Свеж

Избор на клиенти