.

.

New
ARTLY 80v10000uf 80v10000uf electrolytic capacitor 35 * 50 аудио засилувач

ARTLY 80v10000uf 80v10000uf electrolytic capacitor 35 * 50 аудио засилувач

DEN 863.52

Стока
Достапно.


1 правиме секој трговија со искреност. Сите производи Ние доџо. Доџо-то.обезбеди се со висок квалитет и ниска цена.
2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и don 't вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност во компанијата суфикси пакети или брендови на IC се во друштво' s цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж.
3 Ако имаат голема количина на orders Please контактирајте со нас да се преговара за цената
Приемот на 4. По goods If тоа е нашата mistake We ќе се поправи нашите mistakes Please контактирајте со нас пред да поднесе спорови.
5. Повратни информации Повратни информации е многу важно за нас PLS оставете 5 ѕвезди Повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите itemsor PLS контакт со. Ако има некој проблем со нашите објекти. Ние ќе се реши што побрзо.
6 таму, Ако се многу модели на двете двете ве молиме забелешка на објектот Бр. Треба по уплатата.

Детали

боја:
Црвена
Номинална Напон:
80v 10000uf
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Пакет Тип:
преку дупка
Температурата На Работа:
Стандард
Примена:
Hight Напон
Структура:
Фиксна Capacitor
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
80v 10000uf
Свеж

Избор на клиенти