.

.

New
Индонезија PHE840 X2 безбедност филм capacitor 0.047 uf и ну / 275 vac P = 10 mm

Индонезија PHE840 X2 безбедност филм capacitor 0.047 uf и ну / 275 vac P = 10 mm

DEN 140.64

Стока
Достапно.

- Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
И со нетрпение очекувам да вашата НАРАЧКА!. Благодарам многу за вашето време.- DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни.- Увозните даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни капка порака ако имаш било какви прашања, ние сме тука да ви помогнеме.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност.- Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро.
Увозните Даноци или Давачки
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.

Детали

Број На Модел На:
Стандард
Номинална Напон:
Стандард
боја:
Светло Сива
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Структура:
Фиксна Capacitor
Примена:
Стандард
Пакет Тип:
Стандард
Тип:
Стандард
Capacitor категорија:
филм capacitor
Capacitor структура:
Фиксна Capacitor
capacitance:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти