.

.

New
П.Н.Е. MKP384 0.047 uf мембрана capacit 47 ну 473 1250 v (1000 v) генерација на p15

П.Н.Е. MKP384 0.047 uf мембрана capacit 47 ну 473 1250 v (1000 v) генерација на p15

DEN 198.72

Стока
Достапно.

- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта.- Увозните даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел. Благодарам многу за вашето време.
И со нетрпение очекувам да вашата НАРАЧКА!.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови. На пример колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн.
Испорака
1.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.

Детали

Број На Модел На:
Стандард
Номинална Напон:
Стандард
боја:
Светло Сива
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Структура:
Фиксна Capacitor
Примена:
Стандард
Пакет Тип:
Стандард
Тип:
Стандард
Capacitor категорија:
филм capacitor
Capacitor структура:
Фиксна Capacitor
capacitance:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти