.

.

New
50pcs 220uF 16V SUNCON(SANYO) СЕКИРА серија 8x12mm 16V220uF Ниска Отпорност LongLife Electrolytic Capacitor

50pcs 220uF 16V SUNCON(SANYO) СЕКИРА серија 8x12mm 16V220uF Ниска Отпорност LongLife Electrolytic Capacitor

DEN 264.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако сте подготвени да ги користат Изразат Испорака, треба да плати Дополнителни Трошоци за цел. International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег). Негативни повратни информации не реши ништо.
Повратни информации : Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сте добиле објект по 35 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати предмети. Па се чувствуваат слободни да контакт со нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Предмети
Единици
Перформанси
Бренд
SANYO
Серија
СЕКИРА
Номинална Напон
V(DC)
16 V
Номинална Capacitance
u F
220u F
Температура
deg C
-55°C~105°C
Големина(Дијаметар)
мм
8
Големина(Должина)
мм
12

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата .

Детали

Бренд Име:
ELECYINGFO
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Пакет Тип:
преку дупка
боја:
Зелена
Структура:
Фиксна Capacitor
Номинална Напон:
16V
Температурата На Работа:
105
Број На Модел На:
16v220uf
Примена:
Општа Намена
Свеж

Избор на клиенти