.

.

New
1000pcs/многу AC07 висока фреквенција ниска отпорност 50V 22UF алуминиум electrolytic capacitor големина 5*11 22UF 50V

1000pcs/многу AC07 висока фреквенција ниска отпорност 50V 22UF алуминиум electrolytic capacitor големина 5*11 22UF 50V

DEN 712.32

Стока
Достапно.


1
Опис На Производот
Висок Квалитет На Алуминиум Electrolytic Кондензатори
Напон - Отценети
50 V
Capacitance
22 UF
Толеранција 20%
Големина / Димензија 5mm
Висина - Седиште (Макс) 11mm
Монтажа Тип Преку Дупка
НАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА :
Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,
дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле
,напојување,трансформатор,конектори, итн.
Нашата Силна Линија

ПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБА
Микропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рс-пет 232
интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,
multi-channel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,
притисок и сензор на температура,
безжични производи
Проверка пред испраќање
Совршен Пакет
По продажба на услуги

Детали

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
AC07
Примена:
Општа Намена
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
50V
Температурата На Работа:
Стандард
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Зелена
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ENLINCA
Свеж

Избор на клиенти