.

.

New
Бесплатен Превозот! 1pcx Farad capacitor 5.5 V 1F C-type - Копче за Супер Capacitor

Бесплатен Превозот! 1pcx Farad capacitor 5.5 V 1F C-type - Копче за Супер Capacitor

DEN 284.00
DEN 333.60

Стока
Достапно.


плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.ние ќе се реши што побрзо.
Бесплатен Превозот!
Farad capacitor 5. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.Се надевам дека ќе разбере.5 V 1 F C-type - Копче за Супер Capacitor
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл .добредојдовте на големо. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. се надевам да се направи бизнис со вас. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.

Детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
capacitance:
1F
боја:
Жолта
Номинална Напон:
5.5 V
Пакет Тип:
преку дупка
Структура:
Фиксна Capacitor
Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
Нови
Тип:
Супер Capacitor
Свеж

Избор на клиенти