.

.

New
Бесплатен Превозот! 5pcx супер capacitor capacitance farad capacitor 2.7 V 10F LR тип (12.5 * 26mm)

Бесплатен Превозот! 5pcx супер capacitor capacitance farad capacitor 2.7 V 10F LR тип (12.5 * 26mm)

DEN 467.00
DEN 549.60

Стока
Достапно.

Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. се надевам да се направи бизнис со вас.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.7 V10 F LR тип (12.Се надевам дека ќе разбере. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.ние ќе се реши што побрзо.
Бесплатен Превозот!
супер capacitor capacitance farad capacitor 2. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.

Детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
capacitance:
2.7 v
боја:
Сина
Номинална Напон:
10F
Структура:
Фиксна Capacitor
Број На Модел На:
Нови
Тип:
Супер Capacitor
Пакет Тип:
Нови
Примена:
Нови
Свеж

Избор на клиенти