.

.

New
Бесплатен Превозот! 1pcx 1pc 2.7 V 400F супер capacitor / farad capacitor

Бесплатен Превозот! 1pcx 1pc 2.7 V 400F супер capacitor / farad capacitor

DEN 2066.00
DEN 2431.20

Стока
Достапно.

Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.
Бесплатен Превозот!
10pcx висок квалитет 2.ние ќе се реши што побрзо.Се надевам дека ќе разбере. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.7 V 500 F Супер capacitor farad capacitor
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл .

Детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
capacitance:
500F
боја:
Браун
Номинална Напон:
2.7 v
Пакет Тип:
преку дупка
Структура:
Фиксна Capacitor
Број На Модел На:
Нови
Тип:
Супер Capacitor
Примена:
Нови
Свеж

Избор на клиенти