.

.

New
10 парче/многу MCX Машки да се ТВ Женски RG174 Кабел 17cm Коаксијален АНТЕНСКИ Адаптер ДИГИТАЛНА-Т ТАРНЕР Нови Пристигнување

10 парче/многу MCX Машки да се ТВ Женски RG174 Кабел 17cm Коаксијален АНТЕНСКИ Адаптер ДИГИТАЛНА-Т ТАРНЕР Нови Пристигнување

DEN 618.00
DEN 650.88

Стока
Достапно.


MCX Машки да се ТВ Женски RG174 Кабел 17cm Коаксијален АНТЕНСКИ Адаптер ДИГИТАЛНА-Т ТАРНЕР
Спецификација :
Конектори : ТВ Female To MCX машки
RF за ТВ Антена е најдобро за поврзување помеѓу MCX антенски приклучок за RF ТВ Антена.
Коаксијален да MCX Антената е погоден за повеќето ДИГИТАЛНА-Т ТВ Тарнер на RF во ЖИВО Антена
Кабел Должина : 17cm
Овој пакет вклучува :
10x MCX Машки да се ТВ Женски RG174 17 CM кабел
SMA машки АНТЕНСКИ приклучок за 16-17 DB добивки телескопски ТВ антена црна бесплатен превозот САД$ 31.89 - US$ 46.68 /многу
10 парчиња / многу
2.4 GHz 10d Bi WIFI WLAN Extender Рутер Антена за Безжична LAN Картичка + Магнетни стојат бесплатен превозот САД$ 17.33 - US$ 26.89 /парче
Бесплатен превозот 5v 1А Напојување адаптер за НАС Приклучок адаптер USB адаптер US$ 30.00 - US$ 43.11 /многу
10 парчиња / многу
Бакар обврзувачки пост засилувач кристално јасните пост штекер обврзувачки пост бесплатен превозот САД$ 24.27 - US$ 37.02 /многу
10 парчиња / многу
5 Ft 1.5 м Premuim DVI-I Дуел Линк за да VGA 15-Пински Машки/Машки Видео Кабел Адаптер бесплатен превозот САД$ 8.92 - US$ 16.11 /парче
HDMI ЗЛАТО МАШКИ VGA HD-15 МАШКИ Кабел 5 FT 1.5 М 1080 P бесплатен превозот САД$ 8.08 - US$ 15.04 /парче
HIGH SPEED HDMI да МИНИ HDMI кабел за HDTV DV 1080 P 1.5 М бесплатен превозот САД$ 6.46 - US$ 12.97 /парче
VGA машки 3 РКА машки конектор Componet Кабелот за PC Лаптоп ТВ Монитор Бесплатен превозот САД$ 6.27 - US$ 12.73 /парче
:

Детали

Бренд Име:
onelinkmore
Број На Модел На:
ОЛ-2619
Тип:
Коаксијален Кабли
Број на Проводници:
1
Свеж

Избор на клиенти