.

.

New
Бесплатен превозот (10pieces/многу) 15CM Продолжување кабел RG316 Pigtail MCX Plug Десен Агол да се N Женски Џек Bulkhead О-прстен конектор

Бесплатен превозот (10pieces/многу) 15CM Продолжување кабел RG316 Pigtail MCX Plug Десен Агол да се N Женски Џек Bulkhead О-прстен

DEN 1849.00
DEN 1946.88

Стока
Достапно.


Продолжување Кабелот Директно MCX Десен Агол Plug N Женски Џек bulkhead конектор pigtail кабел RG316 15 CM
Функција : Конектор Тип : N Џек, женски pin bulkhead & MCX Приклучокот,машки pin Кабел Тип : RG316 Должина : 15cm Состојба : 100% Неискористени,Сосема нов и Висок квалитет.
Ние, исто така, имаат 5cm,15см,20cm и 25cm должина,pls контактирате доколку ви треба каква било друга должина.

Детали

Бренд Име:
onelinkmore
Тип:
Коаксијален Кабли
Број на Проводници:
1
Број На Модел На:
OL1362
Свеж

Избор на клиенти