.

.

New
2 парче/број 6 N Женски Џек да се TS9 Машки Plug pigtail Кабел Coax Скокач Bulkhead O-ring

2 парче/број 6 N Женски Џек да се TS9 Машки Plug pigtail Кабел Coax Скокач Bulkhead O-ring

DEN 352.00
DEN 370.56

Стока
Достапно.


6" N Женски Џек да се TS9 Машки Plug pigtail Кабел Coax Скокач Bulkhead О-прстен Спецификација Pigtail Кабел N Женски TS9 Машки RF Coax Адаптер за Полнач RG316 Кабел 6 инчен ви Помогне да се поврзете N машки и ТС 9 женски уред,ќе се применува должина за вашиот уред 1 x N да TS9 Кабелот вклучен

Детали

Бренд Име:
onelinkmore
Број На Модел На:
ОЛ-3108
Тип:
Коаксијален Кабли
Број на Проводници:
1
Свеж

Избор на клиенти