.

.

New
BLEL Топла JIELISI 12 А4 Машина Тример Бели со Мулти-функција за Автоматско Безбедност Заштита При Сечење

BLEL Топла JIELISI 12 А4 Машина Тример Бели со Мулти-функција за Автоматско Безбедност Заштита При Сечење

DEN 491.04

Стока
Достапно.


Добредојдовте На Office & Училиште Материјали Продавница
Хартија ножици Scrapbooking алатка мала тежина и преносни Хартија ножици
Scrapbooking алатка
Мала тежина и пренослив
На JIELISI е наменета за стандардни сечење на хартија, фотографии или етикети и е издржлив доволно чисто да се намали преку подебел материјал.
На острицата е идеален за типични дневни средување на потребите.
Прецизност не е проблем, благодарение на вклучени усогласување мрежа и двојна скала владетел.
Едноставно мерка и линија до вас трудови за да се добие иста, беспрекорна средување на резултатите секое време.
Заштитна стража железнички и ножот latch кука за заклучување на сечилото, ги штити корисниците.
Пакет содржина : 1 x Хартија Машина
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

Бренд Име:
TENFON
Свеж

Избор на клиенти