.

.

New
Црвена Боја SATA 3 III 3.0 7+15 22 Pin 22p SATA power Машки да се Женски Податоци за Продолжување Кабел SATA Кабел 30cm sata power кабел кабли

Црвена Боја SATA 3 III 3.0 7+15 22 Pin 22p SATA power Машки да се Женски Податоци за Продолжување Кабел SATA Кабел 30cm sata

DEN 146.00
DEN 153.60

Стока
Достапно.


SATA 3 3.0 7+15 22 Pin SATA Машки да се Женски Податоци Моќ Проширување Кабел 30cm Црвена Боја
Ова е 22 pin SATA 3 машки за женската моќ со 5 жици и податоци за продолжување на кабел.
Единицата тоа жичен за 3.3 V (портокал), 5 Volts (црвено) и 12 Volts (жолт) заедно со 2 Црна (Земјата)
На 22 pin SATA 3 продолжување на собранието, содржи и 15 pin Моќ и 7 pin ПОДАТОЦИ со двете Машки и Женски конекции.
Кабелот е прибл.30cm должина.

Детали

Должина на кабел:
30cm
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
SATA Кабли
Број На Модел На:
SA-065
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти