.

.

New
5pcies/многу USB 2.0 5pin Мини 90 степени свиткување на мини USB продолжување на долгата линија на машки да се женски кабел 20cm 50cm

5pcies/многу USB 2.0 5pin Мини 90 степени свиткување на мини USB продолжување на долгата линија на машки да се женски кабел 20cm

DEN 392.00
DEN 426.24

Стока
Достапно.


5pcies/многу USB 2.0 5pin Мини 90 степени свиткување на мини USB продолжување на долгата линија на машки да се женски кабел 20cm 50cm

Детали

Должина на кабел:
20cm, 50cm
боја:
Црна
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
U2-052
Тип:
USB Кабли
Свеж

Избор на клиенти