.

.

New
SATA 1 до 5 Центар ЧАСОТ Рутер Порта Мултипликатор Столб Картичка Splitter Складирање Адаптер JMB321 чипсет

SATA 1 до 5 Центар ЧАСОТ Рутер Порта Мултипликатор Столб Картичка Splitter Складирање Адаптер JMB321 чипсет

DEN 1364.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.


SATA 1 до 5 Центар ЧАСОТ Рутер Порта Мултипликатор Картичка Splitter Складирање Адаптер
JMB321 чипсет
Дава SATA домаќин и 5 SATA Уред Конектори
Висока-брзина, мајчин SATA конекција за да биде домаќин и уреди.
Поддржува SATA II Gen2i и Gen2m
Поддржува 1.5 Gbps и 3.0 Gbps со авто-преговарање
Поддржува ЧАСОТ свесни домаќин
Пак 5 SATA порта мултипликатор поддршка за период до пет SATA хард дискови.
Тоа обезбедува SATA проширување пристаништа, заштита на податоците и се сумирани во различни апликации перформанси.
Пакетот вклучува :
1 x Адаптер Картичка
1 x DC Кабел
1 x SATA 7 P Кабел

Детали

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
SA-201
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти