.

.

New
Ѕид Плоча 4 Порти RJ45 Мрежата Ethernet LAN CAT6 Приклучок за Штекер Панел Faceplate Home Office Plug ѕид faceplate

Ѕид Плоча 4 Порти RJ45 Мрежата Ethernet LAN CAT6 Приклучок за Штекер Панел Faceplate Home Office Plug ѕид faceplate

DEN 431.52

Стока
Достапно.


По-продажбата на Услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
Ние работи 6 Дена во неделата во 9 : 00 - 18 : 30 од понеделник - сабота Пекинг Време. Четири CAT6 модул
2. Квалитетот на производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Завртки Вклучени
7.Количина : 1 парче/10pieces/20pieces /30pieces
Пакет се вклучени :
CAT6 Мрежен Приклучок Ѕид Плоча
Пратката&Плаќање :
1. Пратката е бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail. База : електронски компоненти
5.

Детали

Должина на кабел:
ѕид плоча
боја:
1PC, 10PCS, 20PCS, 30PCS
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
dower мене
Тип:
Кабел Адаптер
Тип На Врска:
Ethernet Мачка 6
Тип:
ѕид плоча
Свеж

Избор на клиенти