.

.

New
Бесплатен Превозот ЗА Нов TOSHIBA C600 C640 C650 C650D C655 C655D DC џек DC-in Кабел 6017b0196201

Бесплатен Превозот ЗА Нов TOSHIBA C600 C640 C650 C650D C655 C655D DC џек DC-in Кабел 6017b0196201

DEN 570.24

Стока
Достапно.


Детали

Должина на кабел:
конвенција
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
C600 C640 C650 C650D C655 C655D
Бренд Име:
QUETTERLEE
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти