.

.

New
Голема-П USB3.1 Тип в машки да машки полнење кабел тип-c за да го USB-C usb 3.1 џек за macbook xiaomi mi5 mi4c Nexus 6P 5X Oneplus 2

Голема-П USB3.1 Тип в машки да машки полнење кабел тип-c за да го USB-C usb 3.1 џек за macbook xiaomi mi5 mi4c Nexus 6P 5X Oneplus

DEN 127.68

Стока
Достапно.

1 В-Тип на Кабел се 100% Заштитени, Кабел за Создавање нуди ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА 3 засилувач излез толку брзо како вашата оригинална USB-C кабел. 4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно. 3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
Пратката 1 : Бесплатен Превозот Во Светот. 6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница. 2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба. 3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите. Најдобар избор за бекап за дома, работа или на патување. Висока Брзина на Синхронизација, Пренос на податоци до и од сите ваши USB-C уреди со брзина до 480 Mbps. Висок Квалитет, usb тип c кабел со здрав изградба има конектори со лиен вирус олеснување за чести unplugging и издржливост. 5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона, па ве молиме да бидете трпеливи. 2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.

Детали

Должина на кабел:
1m
боја:
Црна
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
Голема-П
Број На Модел На:
U3.1-m
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти