.

.

New
Бренд нови оригинални LCD LVDS Кабел за Леново G500S G505S DC02001RR10

Бренд нови оригинални LCD LVDS Кабел за Леново G500S G505S DC02001RR10

DEN 898.00
DEN 944.64

Стока
Достапно.

Купувачот ќе има обврска да плаќаат тие давачки, даноци или ракувањето со обвиненија. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Зависи од видот на превозот метод можете да изберете, овој објект ќе ви бидат доставени во рок од 90 дена.
Се враќа
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
Ве молиме не го потпише пакет ако тоа е очигледно tampered или оштетени.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Ние ќе брод вашата цел на најдобар начин да ви помогне да се избегне даноци и давачки по код. Но, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере не сите даноци или давачки може да биде поштеден. Ние ќе ви помогне за датотека пакет штета тврдат дека за да се намали сте ја изгубиле.
Име На Производ :
LCD LVDS Кабел
Дел Број :
DC02001 RR10
Состојба :
Нови
Компатибилни Модели :
F или Леново G500 S
F или Леново G505 S Совети
Лаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи.
Превозот и Испорака
Оваа ставка ќе биде предаден во 3 работни дена.
Меѓутоа, ако не сте сигурни за делот што треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Разговор во Живо или да ни испратите Порака, ќе ни биде мило да ви помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако ова се случило. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот за гаранција предмети.

Детали

Должина на кабел:
лаптоп кабел
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
TianWeng
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
G500S G505S
Гаранција:
60 дена
Состојба:
Нови
Дел Број:
dc02001rr10
Свеж

Избор на клиенти