.

.

New
USB 3.0 PCI-E Изразат 1X 4x 8x 16x Extender Столб Адаптер Картичка SATA 15pin Машки да 6pin Моќ Кабел

USB 3.0 PCI-E Изразат 1X 4x 8x 16x Extender Столб Адаптер Картичка SATA 15pin Машки да 6pin Моќ Кабел

DEN 384.00
DEN 426.24

Стока
Достапно.

Решавање на проблемот со тоа што заварување точка кревка горат, пренос на сигнал слабеењето, platoon линија должина не е доволно и така натаму
7.
Feratures :
1. 6 PIN адаптер 12 V DC-DC да се зајакне напојување, на графичка картичка напојување независно од плоча, која за да се намали товарот на матичната плоча кога се поврзете мулти-графичка картичка
5.Користете компатибилен:Со било графички картички
Answer : ___________________________ Note :
1.Одборот големина:Прибл.Графичка картичка напојување со четири цврсти кондензатори, графичка картичка напојување повеќе стабилна и безбедна. Модел : PCE164 P-N03 VER006 C
2. PCI-E конектор со мулти-слој заштитените жица, најдолго може да поврзете 3 Метри сигнал ќе не ослабвам
Спецификации:
Поради оригиналниот производство на суровини и материјали недостаток и производство серии се различни, картичка и на кабелот, боја ќе има некои разлики, но картичката е иста функција, ве молиме остатокот увери апсолутно не влијаат на нормалната употреба, се надевам да се разбере. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате
6. Ве молиме приклучете го кабелот за напојување за флопи. Се сеќавам на тоа!
3. Отвори со фиксна картичка тока, се отстрани од графичка картичка и фиксно графика, графичка картичка ќе не падне надвор од слотот
8. Сосема нов и висок квалитет
3. Побезбедно, поефикасно, повеќе практични
4.

Детали

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
SATA Кабли
Број На Модел На:
usb3.0 pci-e
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти