.

.

New
НОВИ LCD LVDS Кабел за Леново B580 B585 B590 V580c V585 V590 V595 50.4TE09.001

НОВИ LCD LVDS Кабел за Леново B580 B585 B590 V580c V585 V590 V595 50.4TE09.001

DEN 761.00
DEN 800.64

Стока
Достапно.


Меѓутоа, ако не сте сигурни за делот што треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Разговор во Живо или да ни испратите Порака, ќе ни биде мило да ви помогнеме.
Се враќа
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот за гаранција предмети.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. (Делумно враќање може да бидат прифатени на купувачите ќе)
.
Ние ќе брод вашата цел на најдобар начин да ви помогне да се избегне даноци и давачки по код.
Ве молиме не го потпише пакет ако тоа е очигледно tampered или оштетени.
Превозот и Испорака
Оваа ставка ќе биде предаден во 3 работни дена.
Даноци и Давачки
Цената што ја цитираше не вклучуваат увозни давачки, даноци на земјата на дестинација/држави или област. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Име На Производ :
LCD LVDS Кабел
Дел Број :
50.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Но, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере не сите даноци или давачки може да биде поштеден.
Гаранција & Одржување
Овој објект го носи 30 дена Ware Sphere Меѓународна Гаранција . Ние ќе ви помогне за датотека пакет штета тврдат дека за да се намали сте ја изгубиле. Како експерт, ќе може да проверите Дел Број(PN) или Производство Дел Број(MPN) кога ќе ги нарачате.

Детали

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
TianWeng
Број На Модел На:
B580 B585 B590 V580c V585 V590 V595
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Гаранција:
60 дена
Состојба:
Нови
Дел Број:
50.4TE09.001
Свеж

Избор на клиенти