.

.

New
НОВИ XC-E16X Текст 16 DC саладин проширување модули

НОВИ XC-E16X Текст 16 DC саладин проширување модули

DEN 3408.00

Стока
Достапно.

НОВИ XC-E16 X Текст 16 DC саладин проширување модули
Карактеристики :
16 поени текст продолжување модули
DC24 V напојување
Текст : NPN
Може да се прошири на 7 овој вид на модули со САЛАДИН
PNP тип на текст модел : XC-E16 PX
Општи Спецификации
Објектот
Спецификации
Работата на животната средина
Не корозивни гас
Средина температура
00 C~600 C
Зачувани средина температура
-20~700 C
Средина Влажност
5~95%
Зачувани средина Влажност
5~95%
Инсталација
Фиксна со М3 завртка и директно инсталиран на DIN46277 (width35mm) водени песна
Производ изглед и големина на табелата

Детали

Должина на кабел:
XC-E16X
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Granovskaya
Број На Модел На:
XC-E16X
Тип:
Конектори
Гаранција:
365 дена
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти