.

.

New
НОВИ FX3U-80MT САЛАДИН Главната Единица ДИ 40 НАПРАВИ 40 Транзистори 24V DC

НОВИ FX3U-80MT САЛАДИН Главната Единица ДИ 40 НАПРАВИ 40 Транзистори 24V DC

DEN 20304.00

Стока
Достапно.

НОВИ FX3 U-80 MT САЛАДИН Главната Единица ДИ 40 НАПРАВИ 40 Транзистори 24 V DC

Детали

Должина на кабел:
FX3U80MT
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
FX3U-80MT
Бренд Име:
Granovskaya
Тип:
Конектори
Гаранција:
365 дена
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти