.

.

New
I1320 LA-5162P се поврзете со печатач плоча целиот тест круг поврзете одбор

I1320 LA-5162P се поврзете со печатач плоча целиот тест круг поврзете одбор

DEN 2159.04

Стока
Достапно.

5 месеци обично. НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Целосно тестирани, Гаранција дена : 60 денови
YIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.
ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоци
Во Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100% .
ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ . НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Целосно тестирани, Гаранција дена : 60 денови
ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ . 2) Кина пост цена 1-1. Ако МОЖЕ да МИ ДАДЕ 5 ЗАПОЧНУВА КАКО ПОВРАТНА информација И тоа е вториот пат кога ќе се направи нарачка од мене, јас може да ви даде попуст. Ако пакетот е задоцнување, pls контакт со мене, јас не ќе се прошири испорака ден, Не pls не се отвори спорот без преговарање, , ALIEXPRESS нема да наплата по 90days на отворање на спорот .Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене. инаку, купувачот треба да ја преземе одговорноста на пакетот. 3)плаќањето купувачот пренесува exincluding на данок, ако купувачот одбие да ја плати ако тоа се случи и одбивање на пакетот, а потоа нема враќање. ви благодариме
. Ние може да ветување за квалитет
Ние искрено се надеваме да ја добиете вашата дневна истрага за да се започне бизнис со вас да се добие заемно
се користи и тестирани ВНИМАНИЕ : ако не се согласија на следново, PLS ЈА ОТКАЖЕ НАРАЧКАТА!!!!!!!!!!!!!!!!! Ако изберете DHL, не pls бидете сигурни дека вашиот ДОДАДЕТЕ не е оддалечена област, во спротивно, ќе мора да плаќаат за addtional далечински такса за Сите предмети мора да се уште со нашите лебл означување гаранција ден .

Детали

Должина на кабел:
nocable
Тип:
pci-e Стој
Свеж

Избор на клиенти