.

.

New
3 во 1 HDMI 1.4 Женски на Микро D Мини C Машки порта Адаптер Картичка за HDTV Заштитник Камера Таблета 24K 1080P конвертор

3 во 1 HDMI 1.4 Женски на Микро D Мини C Машки порта Адаптер Картичка за HDTV Заштитник Камера Таблета 24K 1080P конвертор

DEN 1733.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.

Производ Introction : 100% Сосема Нов. Боја : Црна Димензии : 4.5x2.5x1cm-1.8"x0.98"x0.39"(Dxšxv) Материјал : ABS Конектори : Micro HDMI (Тип D) Машки /Мини HDMI (Тип В) Машки /Стандарден HDMI (Тип А) Женски HD : 1440p / 1080p / 1080i / 720p / 480p HDMI 1.4 верзија на Овој адаптер, го прави лесно да уживаат во ултра-висока дефиниција видео HDMI доставени Plug and play дизајн Силна штит целосно отсечени од надворешниот сигнал пречки Пакет Содржина : HDMI Женски Микро / Мини HDMI Машки Адаптер x1 Пакет Содржина : HDMI Тип Женски на Микро D / Мини C машки Адаптер x1

Детали

Должина на кабел:
Други
боја:
Црна
Број На Модел На:
HDMI-Мини-Микро-HD
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
IOCREST
Производи Статус:
Акции
Функција:
Машко на машко порта
is_customized:
Yes
Должина на кабел:
NA
Свеж

Избор на клиенти