.

.

New
ChengHaoRan Commonest Мобилен телефон, Таблет КОМПЈУТЕР, Лаптоп Аудио Џек за Леново ASUS HP DELL, samsung Toshiba msi SONY џек за слушалки

ChengHaoRan Commonest Мобилен телефон, Таблет КОМПЈУТЕР, Лаптоп Аудио Џек за Леново ASUS HP DELL, samsung Toshiba msi SONY џек

DEN 1673.00
DEN 2090.88

Стока
Достапно.


24models +9 модели=33models
9models, 10pcs/модел, 90pcs/многу Бесплатен превозот 25 модели,50 компјутери/многу, широко се користи во Таблет КОМПЈУТЕР DC Моќност Џек Socket
9 Модели Моќ DC Џек Приклучок, Приклучок за Лаптоп Netbook Tablet Подлога :
8models DC Џек за Samsung лап-топ компјутери :
9models DC Џек за Dell лаптопи :
15models DC Џек за Acer лап-топ компјутери :
6models DC Моќност Џек Приклучок за Sony Лаптоп :
Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Детали

Должина на кабел:
Други
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
Пакет
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти